ברכות לפרופ' יובל גדות על בחירתו למרצה מצטיין לשנת תש"ף מטעם הרקטור
יישר כח!
18 מרץ 2021
שמחים לברך את פרופסור יובל גדות על בחירתו למרצה מצטיין לשנה"ל תש"ף מטעם הרקטור.
פרופסור יובל גדות מוביל את החוג לארכאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום למצוינות בהוראה ובמחקר ומשמש בעצמו דוגמא למצוינות בהוראה ובמחקר לכל שאר המורים והתלמידים בשיעורים שפרופ' גדות מלמד, בסטודנטים שהוא מנחה ובפרויקטים שהוא מוביל.
ברכות חמות מכולנו!