רשימת מסיימי תואר ראשון ומסיימי תכנית נוספת בלימודי התואר הראשון

מסיימי תואר בוגר אוניברסיטה (B.A.)

שם פרטי שם משפחה תכנית הצטיינות
אמנה אבו גומעה
  1. אנגלית
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
סלימאן אבו סעלוק לימודי הערבית והאסלאם לא
שהד אבו ראס
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
סיואר אבוריא
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. ספרות
לא
דורין אבן חן אנגלית לא
אביתר אברג'ל
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
דור אברהם
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
בהצטיינות
מתן מנשה אברהמי
  1. היסטוריה כללית
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
לא
אסיל אגבאריה לימודי הערבית והאסלאם לא
רתם אגוזי לודן
  1. פילוסופיה יהודית
  2. ספרות
בהצטיינות
יקיר אדלמן
  1. פילוסופיה
  2. היסטוריה כללית
לא
רחל אהרוני
  1. ספרות
  2. לימודי מזרח אסיה
בהצטיינות
גיא אונגר אנגלית לא
אסתר אזולאי תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
טל אטינגר
  1. פילוסופיה יהודית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות
ניצן איכר ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
שלמה אילן
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. היסטוריה של עם ישראל
לא
תום איתואל
  1. היסטוריה כללית
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
דנה אלדר
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
אוהד אלמוג
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
אילהאם אלנימר לימודי הערבית והאסלאם לא
סיון אלעד תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
גל אמיר לימודי מזרח אסיה לא
סאי אמיר
  1. פילוסופיה
  2. פילוסופיה יהודית
לא
נאורס אעראר
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
תום ארד תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
גיא ארז
  1. היסטוריה כללית
  2. פילוסופיה
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות
חן בוסקילה
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
לא
גזאל ביאדסה לימודי הערבית והאסלאם לא
מאיה בלומנפלד
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. פילוסופיה
  1. בהצטיינות
  2. לא
גיא בלייר
  1. לימודי מזרח אסיה
  2. אנגלית
  1. בהצטיינות
  2. לא
עידו בלס
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
דורי בן אלון
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
אלעד בן יהודה היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה בהצטיינות
סברינה בן משה
  1. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  2. לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית)
  1. בהצטיינות
  2. לא
ענבל בן נתן
  1. לימודי מזרח אסיה
  2. לימודי אפריקה בתכנית הבין- אוניברסיטאית
לא
תמרה בן נתן
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. פילוסופיה
לא
יזן בסול
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
עמוס בר יוסף תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
אילנה ברוך
  1. לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
  2. לימודי נשים ומגדר
  1. בהצטיינות
  2. לא
ספיר ברקאי
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
יובל ברקן
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
אירית בש
  1. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
ענבר גדרון
  1. היסטוריה כללית
  2. ספרות
לא
לירן גולדווין
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
איה גולדשטיין פארן
  1. פילוסופיה יהודית
  2. היסטוריה של עם ישראל
  1. בהצטיינות
  2. לא
אלה גורביץ' תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
טל גורסקי
  1. היסטוריה כללית
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
וועד גזמאוי
  1. אנגלית
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
טניה גינקר ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
נטע גינת ספרות בהצטיינות
אופאל גל
  1. לימודי מזרח אסיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות יתרה
  2. לא
מור גלאם לימודי מזרח אסיה לא
אלה גלבוע תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
יאיר גליקמן ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
ניצן גנון
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
דורון גנות
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. היסטוריה של עם ישראל
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות
נדב גנץ תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
אבלין גסוע
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
עמית גצל
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. היסטוריה של עם ישראל
לא
דנה גרין
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
  1. בהצטיינות יתרה
  2. לא
איתן גרינברג תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
יואב גרנירר
  1. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  2. היסטוריה כללית
  1. בהצטיינות
  2. לא
לי מזל דהרי
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
יבגניה דובניקוב
  1. אנגלית
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
תום דיסטניק
  1. פילוסופיה יהודית
  2. פילוסופיה
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות
מירית הדס תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
זיו הנקין
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
שרון לי הרווד
  1. אנגלית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
יוסף הרצוג
  1. תרבות צרפת
  2. בלשנות
  1. בהצטיינות
  2. ללא הצטיינות
יערה אפי הררי מקרא ובפילוסופיה יהודית לא
יהונתן וייס תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
מאריס-דוד ויסמן
  1. פילוסופיה
  2. בלשנות
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות
קרן ול
  1. פילוסופיה
  2. פילוסופיה יהודית
לא
ראבאל ותד
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
דניאלה ז'גור ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
בן זהבי היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
עמית זהבי בלשנות לא
עמית זולוטרבסקי
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. היסטוריה של עם ישראל
לא
שלי זלוף
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. ספרות
לא
בלסם חאג' יחיא לימודי הערבית והאסלאם לא
תמר חאג' יחיא לימודי הערבית והאסלאם לא
תומר חורין
  1. בלשנות
  2. לימודים קלאסיים (יוונית)
לא
אלעד חזן
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
גידא חטיב
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
לירן חיים
  1. היסטוריה כללית
  2. בלשנות
לא
עומר חלבי לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות
תמר חלוצי
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. בלשנות
  1. בהצטיינות
  2. ללא
יונתן חמיש
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
יאנה חנדייבה
  1. בלשנות
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
מור חסון תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
יוסף טאהא לימודי הערבית והאסלאם לא
תומר טבקמן
  1. היסטוריה כללית
  2. ספרות
לא
עומר טוחן תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
מארק דוד טישלר
  1. היסטוריה כללית
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
שיינה טישלר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
אסף טלמור
  1. פילוסופיה
  2. ספרות
לא
עדי טננבאום
  1. פילוסופיה
  2. צרפתית
לא
לואיזה טר-אוגנוב
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית)
לא
נועה יבין
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
יסמין יבלונקו
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
ספיר ידיד לימודי הערבית והאסלאם לא
מעין יהודה
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
נבות ילין
  1. בלשנות
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
יואב ינאי תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
איילת יערי
  1. היסטוריה כללית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות
אור יצחייק
  1. פילוסופיה
  2. היסטוריה כללית
לא
אור כהן
  1. היסטוריה כללית
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
לא
יניב כהן
  1. לשון עברית
  2. בלשנות
  1. בהצטיינות
  2. לא
ליאת כהן
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
לירון כהן
  1. לימודי הערבית והאסלאם
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  1. בהצטיינות
  2. לא
ניב כהן
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
סלי כהן
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
נדב כרמון תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
ישראל לבוביץ
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
לא
אופיר לביא
  1. לימודי מזרח אסיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות יתרה
  2. לא
ליאור להב
  1. בלשנות
  2. לשון עברית
לא
רומי לוי
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
לא
בת לוי לינדר
  1. ספרות
  2. פילוסופיה יהודית
לא
עמית לוקשינסקי
  1. פילוסופיה יהודית
  2. פילוסופיה
  1. בהצטיינות יתרה
  2. לא
ולריה לכטוס אנגלית לא
מנאל מואסי
  1. אנגלית
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
חלי מועלם
  1. אנגלית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
אורי מור
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
מייסי מור ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
אבתסאם מוראד לימודי הערבית והאסלאם לא
רוזאנה מוראד לימודי הערבית והאסלאם לא
קרן מושקין
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
לא
אנטון מטביינקו
  1. היסטוריה כללית
  2. אנגלית
לא
נוי מימון
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
ירדן מל
  1. בלשנות
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
אייל מלאייב
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
קרלו מלוני בלשנות בהצטיינות יתרה
היבא מנסור
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
יקין מנסור לימודי הערבית והאסלאם לא
אורי מנשה תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
מחמוד מסאלחה לימודי הערבית והאסלאם לא
רואן מסאלחה לימודי הערבית והאסלאם לא
מני מרקו ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום לא
משה משה
  1. לימודי הערבית והאסלאם
  2. לשון עברית
  1. לא
  2. בהצטיינות יתרה
לירון מתיתיהו
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
יוסרא נג'ם
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
הגר נדל
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
רדן נוסראללה
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
שיר נופר
  1. פילוסופיה
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
לא
ענבר ניב תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
מעיין ניטצקי
  1. בלשנות
  2. לשון עברית
לא
אופיר ניצן
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
עינב ניצני
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
בר נמני
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
שון שמעון נעמד
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
עתליה סבג לשון עברית ומקרא לא
רבקה פרלה סבן
  1. אנגלית
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
טל סגל לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
אנג'ליקה סטרוק
  1. ספרות
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
קובי סיבוני
  1. היסטוריה כללית
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
לא
ליהו סיגלר אנגלית בהצטיינות יתרה
אופיר סיון
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. פילוסופיה
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות
טליה סייגל ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות יתרה
עדי סיני
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
נג'ם סמארה
  1. אנגלית
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
דנה סמדגה
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
לא
ליה סקיי
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
יקין סרסור
  1. אנגלית
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
ניקול סרפיאן
  1. אנגלית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
אמירה עאזם
  1. ספרות
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
דנה עדיקה
  1. ספרות
  2. לימודי נשים ומגדר
  1. בהצטיינות
  2. לא
יובל עופר
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
הדס עזר
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. בלשנות
לא
נעה עמיאל
  1. תרבות צרפת
  2. אנגלית
  1. בהצטיינות
  2. לא
ניצן עמית
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
דידי עצמון
  1. היסטוריה כללית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
איתמר פופליקר תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
אלעד פוקס תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
אליס פטשקה
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
לאונלה פיאטצקי
  1. בלשנות
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
תום פייגין תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
איתן פיינשטיין
  1. פילוסופיה
  2. פילוסופיה יהודית
לא
תום פינצ'וק תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
מיטל פינקס
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
בר פישביין
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
הדר פישביין לימודי הערבית והאסלאם לא
יוליה פישקין
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
צוף פלוטקין
  1. היסטוריה כללית
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה 
  1. בהצטיינות
  2. בהצטיינות
אביגיל פן לוי לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
הדר פנחס ספרות לא
הנה פסצ'ניק
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. ספרות
לא
נעה פרי
  1. פילוסופיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
עומר פרי
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. היסטוריה של עם ישראל
לא
סיגל פרידריך אדלשטיין
  1. לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
  2. ספרות
  1. בהצטיינות
  2. לא
עידו פרנסס
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
איתי פרץ
  1. לימודים קלאסיים (יוונית)
  2. פילוסופיה
  1. בהצטיינות יתרה
  2. לא
כרמל צאיג
  1. היסטוריה כללית
  2. ספרות
לא
ג'יי צחנסקי
  1. לימודי מזרח אסיה
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות
  2. לא
אורי צפרוני
  1. היסטוריה כללית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  1. בהצטיינות
  2. לא
אייר קאושנסקי
  1. היסטוריה כללית
  2. לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
לא
יסמין קאנג
  1. היסטוריה כללית
  2. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
לא
רואיא קבהא
  1. ספרות
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
אולגה קבק
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
סמר קדרי שיבי
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. לשון עברית
לא
יאנה קירילוב
  1. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  2. היסטוריה כללית
  1. בהצטיינות
  2. לא
דני קליין
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה 
לא
אלכסנדרה קלינובסקי
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
גיתית קלר
  1. בלשנות
  2. לשון עברית
לא
אופיר קמינקובסקי
  1. היסטוריה כללית
  2. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
לא
דניאל קנדל תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה בהצטיינות
ניר קפלן תכנית בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה לא
קריסטינה עדי קצ'קלדה
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
עדיה קרייסברג
  1. לימודי נשים ומגדר
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
גלית קרייצמן
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
גל קרמף
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
  1. בהצטיינות
  2. לא
צור רדליך
  1. פילוסופיה
  2. ספרות
לא
נופר רודריג
  1. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
מעיין רוזנברג
  1. ספרות
  2. לשון עברית
לא
מור רוזנפלד מקרא ובתלמוד לא
אילן רויזמן
  1. אנגלית
  2. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
לא
נטלי רוסטוב
  1. אנגלית
  2. ספרות
לא
נשואה רייאן לימודי הערבית והאסלאם לא
ענת רייזמן
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
בר ריימונד היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה לא
מאיה שבאלבו
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
  1. בהצטיינות יתרה
  2. לא
יחזקאל שבנוב בלשנות בהצטיינות
לילך שובל
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. לימודי מזרח אסיה
לא
יואב שורץ
  1. לימודי הערבית והאסלאם
  2. בלשנות שמית
  1. בהצטיינות יתרה
  2. בהצטיינות יתרה
גל שחם
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
עמית שחר
  1. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
מוריה שטיין
  1. היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה
  2. לימודי הערבית והאסלאם
לא
ירדן שיוביץ
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
רונית שיים גולדשטיין
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
לא
מור שלו
  1. אנגלית
  2. בלשנות
לא
מור שמעוני מקרא ובפילוסופיה יהודית בהצטיינות
רועי שניידר לשון עברית ובלשנות שמית בהצטיינות
עמרי שניר סונינו
  1. בלשנות
  2. פילוסופיה
  1. בהצטיינות יתרה
  2. לא
גיא שפירא
  1. התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח
  2. התכנית הרב-תחומית באמנויות
  1. בהצטיינות יתרה
  2. לא
תמר שפריר
  1. לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית
  2. ספרות
  1. בהצטיינות
  2. לא
עילי תדמור
  1. ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום
  2. היסטוריה כללית
  1. בהצטיינות
  2. לא
שני תייאר
  1. תרבות צרפת
  2. אנגלית במסלול לימודים אמריקניים
  1. בהצטיינות
  2. לא
רותם תייר
  1. ספרות
  2. לשון עברית
לא

 

מסיימי חוג נוסף בלימודי תואר ראשון

שם פרטי שם משפחה תכנית הצטיינות
אחמד אבו אחמד אנגלית בהצטיינות
רעות אטדגי לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות יתרה
אלירן בללי פילוסופיה לא
ענבר בלש פילוסופיה בהצטיינות
שדן ג'בארין אנגלית לא
מיכל גביש אנגלית לא
אירינה גבריק לימודי מזרח אסיה בהצטיינות
נמרוד גורנשטיין היסטוריה כללית בהצטיינות יתרה
יובל הורוביץ לימודי מזרח אסיה בהצטיינות יתרה
אריאל חסון לשון עברית בהצטיינות
חיים לוי היסטוריה כללית בהצטיינות
מאיר לוי היסטוריה כללית בהצטיינות
אבי ליפשיץ היסטוריה של עם ישראל לא
תמר דני לנדאו פילוסופיה לא
דוד לסרי לימודי הערבית והאסלאם בהצטיינות יתרה
זהר מור-גן לרום ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום בהצטיינות
דינה מץ לימודי מזרח אסיה לא
שחר סומך התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח לא
דמיטרי סופוניצקי פילוסופיה בהצטיינות
מיכל סיני ספרות לא
קרן עמיחי פילוסופיה בהצטיינות
יוני פילק היסטוריה כללית בהצטיינות
עמרי קיסרי בלשנות בהצטיינות יתרה
דניאל קנר פילוסופיה בהצטיינות
אסף קרמר התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח בהצטיינות יתרה
אביטל רוזנפלד פילוסופיה בהצטיינות יתרה
אביב רונן פילוסופיה בהצטיינות
לינה ריכטר לימודי נשים ומגדר לא
נועם שירמן פילוסופיה לא
רוני שפירא ספרות בהצטיינות

 

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive